Nilüfer Kombi Servisi

Bursa Nilüfer ilçesinde, kombi kullanıcılarına hızlı hesaplı ve güvenilir servis hizmetleri vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. PETEM Nilüfer Kombi Servisi olarak, mümkün alan en kısa sürede adresinize gelerek ihtiyacınız olan kombi arıza, kombi bakım veya petek temizliği hizmetini yerine getiriyoruz. Aynı zamanda yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti vermekteyiz. Her marka ve model kombi arızasında arayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilir ayrıca servis talebinde bulunabilirsiniz.

Hemen Arayın
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

Nilüfer Kombi Servis Hizmetlerimiz
  • Kombi periyodik bakımı
  • Fan değişimi veya tamiri
  • Kombi kart tamiri
  • Eşanjör değişimi veya tamiri 
  • Su sondası, su türbini değişimi veya tamiri
  • Kombi elektronik kart değişimi veya tamiri
  • Kombi 3 yollu vana değişimi veya tamiri
  • Emniyet vanası değişimi 
  • Sirkülasyon pompası değişim veya tamiri
  • Kombi termostat montajı 
Nilüfer Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz

Bursa Nilüfer ilçesinin tüm semtlerinde kombi servisi hizmetleri ile birlikte  petek temizliği ve tesisat tamir bakım hizmetleri de vermekteyiz.

●19 Mayıs Mahallesi ●23 Nisan Mahallesi ●29 Ekim Mahallesi ●30 Ağustos Zafer Mahallesi ● Ahmet Yesevi Mahallesi ● Akçalar Mahallesi  Mahallesi ● Altınşehir Mahallesi ● Ataevler Mahallesi ● Atlas Mahallesi Ayvaköy Mahallesi ● Badırga Mahallesi ● Balat Mahallesi ● Balkan Mahallesi ●Barış Mahallesi ●Başköy Mahallesi ● Beşevler Mahallesi ● Büyükbalıklı Mahallesi ● Çalı Mahallesi ●Çamlıca Mahallesi ● Çatalağıl Mahallesi ● Çaylı Mahallesi ● Cumhuriyet Mahallesi ● Dağyenice Mahallesi ●Demirci Mahallesi  ● Mahallesi Dumlupınar Mahallesi ●Ertuğrul Mahallesi ● Esentepe Mahallesi ● Fadıllı Mahallesi ● Fethiye Mahallesi ● Gökçe Mahallesi ● Görükle Mahallesi ●Gümüştepe Mahallesi ●Güngören Mahallesi ● İhsaniye Mahallesi ● İrfaniye Mahallesi ● Işıktepe Mahallesi Kadriye Mahallesi ● Karaman Mahallesi ● Konak Mahallesi ● Konaklı Mahallesi ● Kültür Mahallesi ● Kurtuluş Mahallesi ● Kuruçeşme Mahallesi Maksempınarı Mahallesi ● Minareliçavuş Mahallesi ● Odunluk Mahallesi Özlüce Mahallesi ● Üçevler Mahallesi ● Üçpınar Mahallesi ● Ürünlü Mahallesi ● Yaylacık Mahallesi ● Yüzüncüyıl Mahallesi

Kombi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Alarko servisi, Kestel servisi, Baymak servisi, Baykan servisi,  Beko servisi, Beretta servisi, Bosch servisi, Buderus Servisi, Demirdöküm servisi, Lambert servisi, İmmergas servisi, Protherm servisi, Vaillant servisi, Viessman servisi

Gerçek Mutlu Müşteriler ↗

Facebook değerlendirmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede PETEM servis hizmetlerinden memnun kalan gerçek müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Nilüfer Petek Temizleme ↗

Kombi servisi olarak ayrıca Nilüfer petek temizliği hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıntı bilgi ve profesyonel petek temizliğini nasıl yapıyoruz öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kombi Hata Kod ve Çözümleri ↗

Kombinizde meydana gelen hata veya arıza sandığınız kadar ciddi bir problem olmayabilir. PETEM Servisi çağırmadan önce, yapmanız gereken kontroller için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Kanalımız↗

Youtube kanalımızı ziyaret ederek, pek çok basit kombi arızası hakkında bilgi sahibi olabilir. Arızaların sebeplerini ve nasıl tamir edildiğini öğrenebilirsiniz.

PETEM Servis - Tıkla Ara