Nilüfer Petek Temizleme

Nilüfer petek temizleme hizmetleri için Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ile tekniğine uygun şekilde petek temizliği ve kombi bakımı yaparak işi müşterilerimize teslim ediyoruz.  Nilüfer petek temizleme ve her marka, model kombi arızasında arayabilir, ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz. Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti vermekteyiz.

Nilüfer Petek Temizliği
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

Petek Temizliği Nedir, Neden Yapılır

Uzun yıllar kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bu nedenle, zaman içerisinde peteklerde oluşan paslanma ile birlikte su içerisindeki kireç tesisatta tortu, kireç taşı ve çamurlaşma yaratır. Bu kirlenme kombinin suyu devir daim etmesini zorlaştırır ve sonuç olarak petekler eskisi kadar ısınmamaya başlar. Ayrıca kombi sirkülasyon pompası, eşanjörü ve 3 yollu vana sistemine zarar vermeye başlar. Petek temizliği ile petekler tekrar eskisi gibi ısınmaya başlar. Kombide oluşabilecek arızalar minimum seviyeye düşer ve bundan böyle daha tasarruflu ısınırsınız.

Nilüfer’de petek temizliği işlemini nasıl yapıyoruz
  • Öncelikle petek temizleme makinası sisteme uygun yerden bağlıyoruz.
  • Ardından tüm petekleri tek tek temizliyoruz.
  • Makina sisteme ters bağlanarak tüm petekler ikinci kez tekrar temizliyoruz. 
  • Makina ile peteklerin havasını alıyoruz.
  • Kombi filtrelerini temizliyoruz.
  • Kombiye tekrar su basarak kombiyi çalıştırıyoruz.
  • Sistemin çalışması izleyerek ve gerekiyorsa peteklere reglaj ayarı yapıyoruz.
  • Sistemde tesisat hatası var ise tespit edilerek müşterimizi bilgilendiriyoruz.
  • Son olarak kombiyi çalışır vaziyette müşteriye teslim ediyoruz.
  • Yaptığımız bu işlemler petek sayısına ve kir durumuna göre yaklaşık 1,5 – 2 saat sürmektedir. 

Petek temizliğini uzman servislere yaptırın çünkü ehil olmayan kimselerin yaptığı petek temizliği peteklere veya kombiye zarar verebilir. 

Nilüfer’de Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

●19 Mayıs Mahallesi ●23 Nisan Mahallesi ●29 Ekim Mahallesi ●30 Ağustos Zafer Mahallesi ● Ahmet Yesevi Mahallesi ● Akçalar Mahallesi  Mahallesi ● Altınşehir Mahallesi ● Ataevler Mahallesi ● Atlas Mahallesi Ayvaköy Mahallesi Badırga Mahallesi ● Balat Mahallesi ● Balkan Mahallesi ●Barış Mahallesi ●Başköy Mahallesi ● Beşevler Mahallesi ● Büyükbalıklı Mahallesi ● Çalı Mahallesi ●Çamlıca Mahallesi ● Çatalağıl Mahallesi ● Çaylı Mahallesi ● Cumhuriyet Mahallesi ● Dağyenice Mahallesi ●Demirci Mahallesi  ● Mahallesi Dumlupınar Mahallesi ●Ertuğrul Mahallesi ● Esentepe Mahallesi ● Fadıllı Mahallesi ● Fethiye Mahallesi ● Gökçe Mahallesi ● Görükle Mahallesi ●Gümüştepe Mahallesi ●Güngören Mahallesi ● İhsaniye Mahallesi ● İrfaniye Mahallesi ● Işıktepe Mahallesi Kadriye Mahallesi ● Karaman Mahallesi ● Konak Mahallesi ● Konaklı Mahallesi ● Kültür Mahallesi ● Kurtuluş Mahallesi ● Kuruçeşme Mahallesi Maksempınarı Mahallesi ● Minareliçavuş Mahallesi ● Odunluk Mahallesi Özlüce Mahallesi ● Üçevler Mahallesi ● Üçpınar Mahallesi ● Ürünlü Mahallesi ● Yaylacık Mahallesi ● Yüzüncüyıl Mahallesi

Gerçek Mutlu Müşteriler ↗

Kombi servisi olarak ayrıca Nilüfer petek temizliği hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıntı bilgi ve profesyonel petek temizliğini nasıl yapıyoruz öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nilüfer Kombi Servisi ↗

Nilüfer petek temizliği hizmetleri ile birlikte ayrıca kombi tamir bakım servis hizmetleri de vermekteyiz. Hızlı Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM

YouTube Kanalımız↗

Youtube kanalımızı ziyaret ederek, pek çok basit kombi arızası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Arızaların sebeplerini ve nasıl tamir edildiğini öğrenebilirsiniz.

Call Now ButtonPETEM Servis - Tıkla Ara