Yıldırım Kombi Servisi

Bursa Yıldırım ilçesinde, kombi kullanıcılarına hızlı hesaplı ve güvenilir servis hizmetleri vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. PETEM Yıldırım Kombi Servisi olarak, mümkün alan en kısa sürede adresiniz gelerek ihtiyacınız olan kombi arıza, kombi bakım veya petek temizliği hizmetini yerine getiriyoruz. Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti vermekteyiz. Uzman servis teknisyenlerimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Her marka ve model kombi arızasında arayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilir ayrıca servis talebinde bulunabilirsiniz. İşi uzmanına yaptırın pişman olmayın.

PETEM Kombi Servisi
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

Yıldırım Kombi Servis Hizmetlerimiz
  • Kombi periyodik bakımı
  • Fan değişimi veya tamiri
  • Kombi kart tamiri
  • Eşanjör değişimi veya tamiri 
  • Su sondası, su türbini değişimi veya tamiri
  • Kombi elektronik kart değişimi veya tamiri
  • Kombi 3 yollu vana değişimi veya tamiri
  • Emniyet vanası değişimi 
  • Sirkülasyon pompası değişim veya tamiri
  • Kombi termostat montajı 
Yıldırım’da Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz

Bursa Yıldırım ilçesinin tüm semtlerinde kombi servisi hizmetleri ile birlikte  petek temizliği ve tesisat tamir bakım hizmetleri de vermekteyiz.

152  Evler  ● 75. Yıl ● Akçağlayan ● Anadolu ● Arabayatağı ● Bağlaraltı ● Balaban ● Baruthane ● Beyazıt ● Cumalıkızık ● Çınarönü ● Davutdede ● Davutkadı ● Değirmenlikızık ● Değirmenönü ● Demetevler ● Duaçınarı ● Eğitim ● Emirsultan ● Erikli ● Ertuğrulgazi ● Esenevler ● Fidyekızık ● Güllük ● Hacıseyfettin ● Hacivat ● Hamamlıkızık ● Hocataşkın ● İsabey ● Kaplıkaya ● Karaağaç ● Karamazak ● Karapınar ● Kazım Karabekir ● Kurtoğlu ● Maltepe ● Mehmetakifersoy ● Mevlana ● Meydancık ● Millet ● Mimasinan ● Mollaarap ● Musababa ● Namazgah ● Ortabağlar ● Piremir ● Samanlı ● Selçukbey ● Selimzade ● Sıracevizler ● Sinandede ● Siteler ● Şirinevler ● Şükraniye ● Teferrüç ● Ulus ● Umurbey ● Vakıf ● Vatan ● Yavuzselim ● Yediselviler ● Yenimahalle ● Yeşil ● Yeşilyayla ● Yıldırım ● Yiğitler ● Yunusemre ● Zeyniler ● Zümrütevler

Kombi Servisi Hizmet Verdiğimiz Markalar

Yıldırım Alarko servisi, Airfel servisi, Baymak servisi, Baykan servisi,  Beko servisi, Beretta servisi, Bosch servisi, Buderus Servisi, Demirdöküm servisi, Lambert servisi, İmmergas servisi, Protherm servisi, Vaillant servisi, Viessman servisi

Gerçek Mutlu Müşteriler ↗

Facebook değerlendirmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede PETEM servis hizmetlerinden memnun kalan gerçek müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Yıldırım Petek Temizliği ↗

Kombi servisi olarak ayrıca Yıldırım petek temizliği hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıntı bilgi ve profesyonel petek temizliğini nasıl yapıyoruz öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Kanalımız ↗

Youtube sayfamızı ziyaret ederek, pek çok basit kombi arızası hakkında bilgi sahibi olabilir. Arızaların sebeplerini ve nasıl tamir edildiğini öğrenebilirsiniz.

PETEM Servis - Tıkla Ara