Osmangazi Petek Temizleme

Osmangazi petek temizleme hizmetleri için Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ile tekniğine uygun şekilde petek temizliği ve kombi bakımı yaparak işi müşterilerimize teslim ediyoruz.  Osmangazi petek temizleme ve her marka, model kombi arızasında arayabilir, ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz. Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti vermekteyiz.

Osmangazi Petek Temizleme
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

Petek Temizliği Nedir, Neden Yapılır

Uzun yıllar kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bu nedenle, zaman içerisinde peteklerde oluşan paslanma ile birlikte su içerisindeki kireç tesisatta tortu, kireç taşı ve çamurlaşma yaratır. Bu kirlenme kombinin suyu devir daim etmesini zorlaştırır ve sonuç olarak petekler eskisi kadar ısınmamaya başlar. Ayrıca kombi sirkülasyon pompası, eşanjörü ve 3 yollu vana sistemine zarar vermeye başlar. Petek temizliği ile petekler tekrar eskisi gibi ısınmaya başlar. Kombide oluşabilecek arızalar minimum seviyeye düşer ve bundan böyle daha tasarruflu ısınırsınız.

Osmangazi’de petek temizliği işlemini nasıl yapıyoruz
  • Öncelikle petek temizleme makinası sisteme uygun yerden bağlıyoruz.
  • Ardından tüm petekleri tek tek temizliyoruz.
  • Makine sisteme ters bağlanarak tüm petekler ikinci kez tekrar temizliyoruz. 
  • Makine ile peteklerin havasını alıyoruz.
  • Kombi filtrelerini temizliyoruz.
  • Kombiye tekrar su basarak kombiyi çalıştırıyoruz.
  • Sistemin çalışması izleyerek ve gerekiyorsa peteklere reglaj ayarı yapıyoruz.
  • Sistemde tesisat hatası var ise tespit edilerek müşterimizi bilgilendiriyoruz.
  • Son olarak kombiyi çalışır vaziyette müşteriye teslim ediyoruz.
  • Yaptığımız bu işlemler petek sayısına ve kir durumuna göre yaklaşık 1,5 – 2 saat sürmektedir. 

Petek temizliğini uzman servislere yaptırın. Çünkü ehil olmayan kimselerin yaptığı petek temizliği peteklere veya kombiye zarar verebilir. 

Osmangazi’de Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Bursa Osmangazi ilçesinin tüm semtlerinde kombi servisi hizmetleri ile birlikte  petek temizliği ve tesisat tamir bakım hizmetleri de vermekteyiz.

●Adalet ● Akpınar ● Alaaddin ● Alacahırka ● Alemdar ● Altınova ● Altıparmak ● Armutköy ● Atıcılar ● Bağlarbaşı ● Bahar ● Başaran ● Çekirge ● Çeltikköy ● Çiftehavuzlar ● Çirişhane ● Çırpan ● Çukurcaköy ● Demirtaşpaşa ● Dikkaldırım ● Doburca ● Doğanbey ● Doğanevler ● Elmasbahçeler ● Emek ● Fatih ● Gaziakdemir ● Geçit ● Gülbahçe ● Güneştepe ● Hamitler ● Hüdavendigar ● Hürriyet ● Koğukçınar ● Küçükbalıklı ● Kükürtlü ● Küplüpınar ● Maksem ● Mehmet Akif ● Muradiye ● Nalbantoğlu ● Namık Kemal ● Orhanbey ● Ovaakça ● Panayır ● Pınarbaşı ● Sakarya ● Santral Garaj ●  Şehabettinpaşa ● Şehreküstü ● Selamet ● Selimiye ● Sırameşeler ● Soğanlı ● Soğukkuyu ● Tahtakale ● Tayakadın ● Tuna  ● Ulu ● Yenibağlar ● Yenikaraman ● Yeşilova ● Yunuseli ● Zafer Mahallesi

Yetkili Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

yetkili servis

Gerçek Mutlu Müşteriler ↗

Facebook değerlendirmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede PETEM servis hizmetlerinden memnun kalan gerçek müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Osmangazi Kombi Servisi ↗

Osmangazi petek temizliği hizmetleri ile birlikte ayrıca kombi tamir bakım servis hizmetleri de vermekteyiz. Hızlı Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM

YouTube Kanalımız↗

Youtube kanalımızı ziyaret ederek, pek çok basit kombi arızası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Arızaların sebeplerini ve nasıl tamir edildiğini öğrenebilirsiniz.

Call Now ButtonPETEM Servis - Tıkla Ara