Osmangazi Kombi Servisi

Bursa Osmangazi ilçesinde, kombi kullanıcılarına hızlı hesaplı ve güvenilir servis hizmetleri vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. PETEM Osmangazi Kombi Servisi olarak, mümkün alan en kısa sürede adresinize gelerek ihtiyacınız olan kombi arıza, kombi bakım veya petek temizliği hizmetini yerine getiriyoruz. Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti vermekteyiz. Her marka ve model kombi arızasında arayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilir ayrıca servis talebinde bulunabilirsiniz.

PETEM Kombi Servisi
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

Osmangazi Kombi Servis Hizmetlerimiz
  • Kombi periyodik bakımı
  • Fan değişimi veya tamiri
  • Eşanjör değişimi veya tamiri 
  • Su sondası, su türbini değişimi veya tamiri
  • Kombi elektronik kart değişimi veya tamiri
  • Kombi 3 yollu vana değişimi veya tamiri
  • Emniyet vanası değişimi 
  • Sirkülasyon pompası değişim veya tamiri
  • Kombi termostat montajı 
Osmangazi’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Bursa Osmangazi ilçesinin tüm semtlerinde kombi servisi hizmetleri ile birlikte  petek temizliği ve tesisat tamir bakım hizmetleri de vermekteyiz.

●Adalet ● Akpınar ● Alaaddin ● Alacahırka ● Alemdar ● Altınova ● Altıparmak ● Armutköy ● Atıcılar ● Bağlarbaşı ● Bahar ● Başaran ● Çekirge ● Çeltikköy ● Çiftehavuzlar ● Çirişhane ● Çırpan ● Çukurcaköy ● Demirtaşpaşa ● Dikkaldırım ● Doburca ● Doğanbey ● Doğanevler ● Elmasbahçeler ● Emek ● Fatih ● Gaziakdemir ● Geçit ● Gülbahçe ● Güneştepe ● Hamitler ● Hüdavendigar ● Hürriyet ● Koğukçınar ● Küçükbalıklı ● Kükürtlü ● Küplüpınar ● Maksem ● Mehmet Akif ● Muradiye ● Nalbantoğlu ● Namık Kemal ● Orhanbey ● Ovaakça ● Panayır ● Pınarbaşı ● Sakarya ● Santral Garaj ●  Şehabettinpaşa ● Şehreküstü ● Selamet ● Selimiye ● Sırameşeler ● Soğanlı ● Soğukkuyu ● Tahtakale ● Tayakadın ● Tuna  ● Ulu ● Yenibağlar ● Yenikaraman ● Yeşilova ● Yunuseli ● Zafer Mahallesi

Kombi Servisi Hizmet Verdiğimiz Markalar

Alarko servisi, Airfel servisi, Baymak servisi, Baykan servisi,  Beko servisi, Beretta servisi, Bosch servisi, Buderus Servisi, Demirdöküm servisi, Lambert servisi, İmmergas servisi, Protherm servisi, Vaillant servisi, Viessman servisi

Gerçek Mutlu Müşteriler ↗

Facebook değerlendirmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede PETEM servis hizmetlerinden memnun kalan gerçek müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Osmangazi Petek Temizleme ↗

Kombi servisi olarak ayrıca Osmangazi petek temizliği hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıntı bilgi ve profesyonel petek temizliğini nasıl yapıyoruz öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Kanalımız↗

Youtube kanalımızı ziyaret ederek, pek çok basit kombi arızası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Arızaların sebeplerini ve nasıl tamir edildiğini öğrenebilirsiniz.

PETEM Servis - Tıkla Ara