Kestel Kombi Servisi

 

Bursa Kestel ilçesinde, kombi kullanıcılarına hızlı hesaplı ve güvenilir servis hizmetleri vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. PETEM Kestel Kombi Servisi olarak, mümkün alan en kısa sürede adresiniz gelerek ihtiyacınız olan kombi arıza, kombi bakım veya petek temizliği hizmetini yerine getiriyoruz. Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti. Her marka ve model kombi arızasında arayabilir, ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Hemen Arayın
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

Kestel Kombi Servis Hizmetlerimiz
  • Kombi periyodik bakımı
  • Fan değişimi veya tamiri
  • Eşanjör değişimi veya tamiri 
  • Su sondası, su türbini değişimi veya tamiri
  • Kombi elektronik kart değişimi veya tamiri
  • Kombi 3 yollu vana değişimi veya tamiri
  • Emniyet vanası değişimi 
  • Sirkülasyon pompası değişim veya tamiri
  • Kombi termostat montajı 
Kestel Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz

Bursa Kestel ilçesinin tüm semtlerinde kombi servisi hizmetleri ile birlikte  petek temizliği ve tesisat tamir bakım hizmetleri de vermekteyiz.

Ahmetvefikpaşa Mahallesi, Kale Mahallesi, Vanimehmet Mahallesi, Yeni Mahallesi bölgelerinde ve yakın köylerde kombi servis hizmetleri vermekteyiz.

Kombi Servisi Hizmet Verdiğimiz Markalar

Kestel Alarko servisi, Yıldırım Kestel servisi, Kestel Baymak servisi, Kestel Baykan servisi,  Kestel Beko servisi, Kestel Beretta servisi, Kestel Bosch servisi, Kestel Buderus Servisi, Kestel Demirdöküm servisi, Kestel Lambert servisi, Kestel İmmergas servisi, Kestel Protherm servisi, Kestel Vaillant servisi, Kestel Viessman servisi

Gerçek Mutlu Müşteriler ↗

Facebook değerlendirmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede PETEM servis hizmetlerinden memnun kalan gerçek müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Kestel Petek Temizliği ↗

Petem kombi servisi olarak ayrıca Kestel petek temizliği hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıntı bilgi almak ve profesyonel petek temizliğini nasıl yapıyoruz öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Kanalımız ↗

Youtube sayfamızı ziyaret ederek, pek çok basit kombi arızası hakkında bilgi sahibi olabilir. Arızaların sebeplerini ve nasıl tamir edildiğini öğrenebilirsiniz.

PETEM Servis - Tıkla Ara