Bursa Petek Temizleme

Bursa petek temizleme hizmetleri için PETEM Servisi tercih eden müşteri memnuniyeti %100 e yakındır. Bunun sebebi, profesyonel teknisyenler, ulaşılabilirlik, servis garantisi ve uygun fiyat politikamızdır.

Bursa Petek Temizleme
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

Bursa petek temizleme hizmetleri için Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Servis PETEM‘i tercih edebilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ile tekniğine uygun şekilde petek temizliği ve kombi bakımı yaparak işi müşterilerimize teslim ediyoruz.  Demirtaş petek temizleme ve her marka, model kombi arızasında arayabilir, ayrıntılı bilgi ve ücretsiz teknik destek alabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz. Yedek parça ve işçilikte 1 yıl garanti vermekteyiz.

Petek Temizliği Nedir, Neden Yapılır

Uzun yıllar kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bu nedenle, zaman içerisinde peteklerde oluşan paslanma ile birlikte su içerisindeki kireç tesisatta tortu, kireç taşı ve çamurlaşma yaratır. Bu kirlenme kombinin suyu devir daim etmesini zorlaştırır ve sonuç olarak petekler eskisi kadar ısınmamaya başlar. Ayrıca kombi sirkülasyon pompası, eşanjörü ve 3 yollu vana sistemine zarar vermeye başlar. Petek temizliği ile petekler tekrar eskisi gibi ısınmaya başlar. Kombide oluşabilecek arızalar minimum seviyeye düşer ve bundan böyle daha tasarruflu ısınırsınız.

Bursa’da petek temizliği işlemini nasıl yapıyoruz
  • Öncelikle petek temizleme makinası sisteme uygun yerden bağlıyoruz.
  • Ardından tüm petekleri tek tek temizliyoruz.
  • Makine sisteme ters bağlanarak tüm petekler ikinci kez tekrar temizliyoruz. 
  • Makine ile bütün peteklerin havasını alıyoruz.
  • Kombi filtrelerini temizliyoruz.
  • Kombiye tekrar su basarak kombiyi çalıştırıyoruz.
  • Sistemin çalışması izleyerek ve gerekiyorsa peteklere reglaj ayarı yapıyoruz.
  • Sistemde tesisat hatası var ise tespit edilerek müşterimizi bilgilendiriyoruz.
  • Son olarak kombiyi çalışır vaziyette müşteriye teslim ediyoruz.
  • Yaptığımız bu işlemler petek sayısına ve kir durumuna göre yaklaşık 1,5 – 2 saat sürmektedir. 

Petek temizliğini uzman servislere yaptırın. Çünkü ehil olmayan kimselerin yaptığı petek temizliği peteklere veya kombiye zarar verebilir.

Bursa’da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Nilüfer Petek TemizlemeOsmangazi Petek TemizlemeYıldırım Petek TemizlemeKestel Petek TemizlemeGürsu Petek TemizlemeDemirtaş Petek TemizlemeGörükle Petek TemizlemeEmek Petek TemizlemeOvaakça Petek Temizleme

Yetkili Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

yetkili servis

Gerçek Mutlu Müşteriler ↗

Facebook değerlendirmeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede PETEM servis hizmetlerinden memnun kalan gerçek müşterilerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

YouTube Kanalımız↗

Youtube sayfamızı ziyaret ederek, pek çok basit kombi arızası hakkında bilgi sahibi olabilir. Ayrıca arızaların sebeplerini ve nasıl tamir edildiğini öğrenebilirsiniz.

Call Now ButtonPETEM Servis - Tıkla Ara