Bursa Kombi Kart Tamiri

Kombilerin verimli ve güvenilir şekilde çalışmasını sağlayan, önemli parça elektronik kartıdır. Kombi kartının içerisinde bulunan elektronik devre elemanları zaman içerisinde yıpranarak bozulabilir. Bu gibi durumlarda bir kombi kartını tamamen değiştirmek yerine tamir ettirmek her zaman daha mantıklı ve ucuz bir yöntem olmaktadır. Kombi kart tamir ücreti yeni kart fiyatına göre çok daha uygundur. Ayrıca kombi kart tamirlerimiz, yeni kartlarda olduğu gibi 1 yıl garantilidir. 

Alarko ● Ariston ● Airfel ● Altus ● Arçelik ● Baymak ● Baykan ● Beko ● Bosch ● Buderus ● Copa ● Demirdöküm ● Eca ● İmmergas ● Lambert ● Termostar  ● Vaillant ● Vessen ● Viessman

Bursa Kombi Kart Tamiri 
 0545 360 66 16
 0224 361 63 68

kombi servis garantisi

Değiştirmenize gerek yok. Tamir Ettirin

Kombi kartının komple değişimi, kart tamiri ile kıyaslandığında markaya göre değişmekle birlikte en az iki kat masrafa neden olur.

Kombi kart tamiri firmamız bünyesinde, en hassas ölçüm ve test cihazları ile yapılmaktadır. Kombinizin ilk günkü verimle çalışabilmesi için bilgisayar destekli en detaylı işlemler uzman ve deneyimli kadromuz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Profesyonel teknisyenlerimiz, bu işlemi yıllardır yapmakta olan deneyimli kadromuzdan oluşur. Ayrıca kombi elektronik kart arızaları hızla tespit edilerek çok kısa sürelerde tamir edilir. Bizi arayarak kombi kart tamir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

PETEM Servis - Tıkla Ara